Apartamentai Nr.1

Apartamentas pirmame aukšte su trimis miegamaisiais ir mini virtuvėle. Pirmame miegamajame yra viena dvigulė ir viena viengulė lova, kitame trys viengulės, trečiame su balkonu yra dvigulė ir dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.2

Apartamentas yra pirmame aukšte su dviem miegamaisiais. Pirmame miegamajame viena dvigulė ir dvi viengulės, kitame – dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.3

Apartamentas yra pirmame aukšte su dviem miegamaisiais. Pirmame miegamajame yra viena dvigulė ir dvi viengulės, kitame – dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.4

Apartamentas antrame aukšte su trimis miegamaisiais ir mini virtuvėle. Pirmame miegamajame su balkonu yra viena dvigulė ir viena viengulė lova, kitame trys viengulės, o trečiame miegamajame yra viena dvigulė ir dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.5

Apartamentas yra antrame aukšte su dviem miegamaisiais. Pirmame miegamajame yra viena dvigulė ir dvi viengulės, kitame – dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.6

Apartamentas yra antrame aukšte su dviem miegamaisiais. Pirmame miegamajame yra viena dvigulė ir viena viengulė, kitame – dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.7

Apartamentas yra antrame aukšte su dviem miegamaisiais. Pirmame miegamajame viena dvigulė, kitame kambaryje – dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.8

Apartamentas yra antrame aukšte su dviem miegamaisiais. Pirmame miegamajame viena dvigulė, kitame – dvi viengulės lovos.

Apartamentai Nr.9

Informacija ruošiama…

Apartamentai Nr.10

Apartamentas antrame aukšte su trimis miegamaisiais virš pokylių salės ir vaizdu į kiemą. Pirmame miegamajame su balkonu yra viena dvigulė ir viena viengulė lova, antrame ir trečiame yra po vieną dvigulę lovą.

Pasirinkite Jus dominančius apartamentus

Laikomės principo, kad atvykę žmonės – tikri mūsų svečiai, kuriems reikia poilsio, privatumo ir patogumo, todėl kiekvienuose apartamentuose įrengtas vonios kambarys, tualetas. Apsistoję ir atėję atsipūsti galėsite įsijungti televizorių arba jo nejungti. Bus paruošta švari patalynė.

Rezervuokite dabar. Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Mūsų tikslas užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir Jūsų poilsį.

APARTAMENTAI

7 apartamentai po 2–3 kambarius. 3, 4, 7 vietų klasikinio stiliaus apartamentai. 11, 9, 8, 6 vietų standartiniai apartamentai. Individualūs vonios kambarys ir tualetas. Televizija. Patalynė. Bendra jauki virtuvė. Bendras valgomasis su TV (įjungti nebūtina). Visi reikalingi virtuvės reikmenys ir indai.

PIRTIS

Sūkurinė vonia. Lauko terasa. Malonus karštis. Šviežias oras. Priėjimas prie Šventosios upės. Šaltas vanduo. Šiltas garas. Atpalaiduojanti atmosfera. Kūno ir dvasios sveikata.

AKTYVUS LAISVALAIKIS

Baidarių nuoma. Biliardas. Pasivaikščiojimo takas „Miškas visiems“. Eurovelo dviračių takas Padarbio miške. Paraplegikų serpantininis takas. Žvejyba. Uogavimas ir grybavimas miške bei surinktų gėrybių paruošimas. Krepšinis. Vaikų žaidimo aikštelė. Tenisas.

BANKETINĖ SALĖ

60 vietų salė su židiniu seminarams, vestuvėms ir pokyliams.